środa, 22 sierpnia 2012

Spacer po Krakowie w I rocznicę ślubu

Witajcie,
Dziś pojawi się taki trochę prywatny wpis :)

Wczoraj obchodziliśmy I rocznicę ślubu - ale to szybko zleciało, nie wiadomo kiedy... Z tej okazji wybraliśmy się dzień prędzej, czyli w niedzielę na małą wycieczkę do mojego ukochanego Krakowa.

Spacerowaliśmy po Wawelu i Starym Mieście, posiedzieliśmy trochę przy fontannie na rynku, gdzie dostałam od męża piękny bukiecik, a na obiad udaliśmy się do naszej ulubionej restauracji. Akurat w tym dniu trafiliśmy na pięknie grającą 3 osobową kapelę, która swoim graniem umilała nam czas oczekiwania i spożywania :) Jedzenie po raz kolejny było przepyszne, podane w dużej ilości i... znowu wyszłam stamtąd z bolącym brzuchem ;)

Wracając z obiadu ul. Grodzką wstąpiliśmy do miejsca, które chciałam odwiedzić od dłuższego czasu... Od progu powitała nas sympatyczna obsługa, miejsce ślicznie urządzone i z klimatem, aż się nie chciało stamtąd wychodzić :), a do tego raj dla podniebienia, czyli przepyszne i słodkie cupcakes - Słoneczna Pomarańcza ♥ i Czekoladowe Confetti ♥ 

Jeśli tylko będziecie w Krakowie to polecam bardzo serdecznie restaurację "Pod Wawelem" na ul. Św. Gertrudy oraz Cupcake Corner Bakery na ul. Grodzkiej. My na pewno tam wrócimy przy okazji kolejnej wizyty.

A teraz zapraszam na małą fotorelację :)A na deser zdjęcie pysznych cupcakes :)


1 komentarz: